İlginizi Çekebilir
Issız “Adamlar”
  1. Ana Sayfa
  2. Günlük

1903.Biz Açıldı!


+ - 0

Bundan sonra futbol yazılarımı burada yayınlamayacağım. Yeni bir Beşiktaş sitesi açarak artık oradan yorumlarıma devam etme kararı aldım. Bunun yanında yalnızca benim yorumlarım olmayacak elbette. Klubün içerisinden haberlere yer vereceğim. Gerek menajer arkadaşlardan gerekse spor muhabiri arkadaşlardan haberlerin kaynaklarına ulaşmaya çalışacağım. Bir de taraftar bölümü açarak video, resim gibi taraftarların ulaşmak istediği materyalleri sunmaya çalışacağım.

Futbol medyasının böylesine kirlendiği ve Beşiktaş hakkında amaçlı haberlerin çıktığı bir dönemde inşallah takımıma faydalı olmayı bu şekilde başarabilirim.

Deneme amaçlı olarak worpress alt yapısı ve hazır bir tema ile yola çıktım. Malum çok zor bir alan çünkü. İlerleyen günlerin ne getireceği ve kafamdakileri ne kadar yapabilirim bilemiyorum ama verim sağlanması durumunda bu siteye yatırımlar yapabilirim.

Site öneri ve eleştirilerinize açıktır.

1903.Biz

Yazar Hakkında

Birçoğunuz adımı bilmiyor olabilir ama Türkiye'de benim yazdığım cümlelerin girmediği bir ev neredeyse yok. 15 yıldır popüler televizyon programlarına içerik üretiyor ve metin yazıyorum.

Yorum Yap