BARSidea ile Kaplan Gücünde Fikirler

BARSidea ile Kaplan Gücünde Fikirler
0

Gerçeklik duygumuzu kaybetmeye başladığımız bir dönemde asıl gerçek olan ideanın peşinden gitmek büyük önem arz ediyor. Vaktimizi – ki buna internette geçirdiğimiz zaman da dahil- doğru kullanmak ve hiçbir anı boş geçirmemek gerekiyor. Çünkü zaman hızlıca akıp gidiyor.

Bilgi keşmekeşinin her yerde olduğu gibi internette de oldukça yaygınlaştığı günlerde gerçeğin, doğrunun ve iyinin peşinde bir internet sitesi yayına giriyor.

Tamamen Asıl Gerçeğin Peşinde

Sloganı “Kaplan gücünde fikirler” olan BARSidea internet aleminde yepyeni bir dönemin fitilini ateşleyen, kuralları yeniden belirleyen bir site olabilir. Güçlü kadrosu ve sıra dışı konularıyla yayın hayatına başlayan BARSidea kişisel gelişim, bilinç ve akıl, yaşam ve seyahat gibi okuyanların yaşamlarına farklılık katabilecek konulara yöneliyor. Böylece ziyaretçilerine bilgi ve eğlenceyi aynı anda sunuyor.

Daha önce Türkçe kaynaklarda olmayan birçok önemli konun el alındığı sitede benim en çok ilgimi çeken kategorilerden biri “Bilinç ve Akıl” oldu. Oldukça büyük bir ihtiyacın duyulduğu bu kategoride güvenilir bir kaynak ortaya çıkacakmış gibi görünüyor.

Batık maliyet yanılgısı ve Halo etkisi üzerine hazırlanan detaylı içerikler oldukça tatmin edici ve konu hakkında sağlam bir fikir edinmenizi sağlıyor. Tabii ki önümüzdeki süreçte sitenin içerikleri arttıkça Türk internet aleminde hakkettiği değeri bulacaktır. Ben bu yazı ile BARSidea’yı erken keşfetmenizi istedim sadece.

Siz de bu muhteşem yeni kaynağı merak ettiyseniz Barsidea.com adresinden ideanın izinde bir yolculuğa çıkmaya başlayabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir