Bekle Beni 01

Bekle Beni 01
0

Uzun zaman sonra yarın Adana’ya kavuşuyorum. Ailemin burnumda tüttüğünü farkederek ani bir kararla kendimi Varan’ın yazıhanesinde buldum. Çıktığımda gidiş dönüş bileti almıştım bile… Salı günü tekrar burada olucam bir aksilik olmazsa :)

Bunun dışında yeni bir telefon satın aldım karizmatik bişey :) Uzun zamandır külüstürün biriyle idare ediyordum, doğrusu çok sevdim yeni telefonumu aman nazarlar değmesin:)

Benim Zenit marka emektar fotoğraf makinem emekli oldu olalı herhangi bir fotoğraf makinesinin deklanşörüne basmışlığım yok, güzelim kadraj yeteneğim yok olacak diye korkuyorum :P Şakası bir yana nasıl özlemişim fotoğraf çekmeyi… E artık digital bir makine almanın zamanı geldi… SLR olmak zorunda diyordum birkaç haftaya kadar fakat fiyatlar uçuk, ikinci el de bize yakışmaz. SLR-Like ların fiyatları biraz daha makul fakat onların da manuel olarak çalışmamı kısıtlayabileceklerinden korkuyorum. Kısacası iki tarafı çamurlu değnek iki tarafından da tutamıyorum. Neyse şu Adanama gidip geleyim, hasret giderip adam gibi bir güneş yüzü göreyim, dönünce bulucaz kesemize gre bir makina ve yedi tepeki şehri seyran edip en güzel fotoğraflarını çekicez inşallah :)

Dualarınızı eksik etmeyin…

5 gün sonra görüşmek dileğiyle :)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir