Eski Sevgilinin Evlenmesi…


7

Bir insanın eski kız arkadaşının evlendiğini öğrenmesi nasıl birşey biliyor musunuz?

Nerden bileceksiniz..

Söyleyeyim tuvalete gitmek gibi…

Pis bir şey ama rahatlıyorsun, kuş gibi oluyorsun ama tiksinebiliyorsun.

Geriye dönüp baktığında bu nasıl bir zamanlar benim parçammış, diye şaşırıyorsun.

Sonra sifonu çekiyorsun ve birbirinizi sonsuza dek bir daha görmüyorsunuz.

Teşbihde hata olmaz derler… Kimse kusura bakmasın :)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar
 1. Ya da iyi ki yaşamışız yaşanması gerekiyormuş :) Dediğin gibi herkes yaşanmışlıklar üzerine konuşuyor :) Hepsi bir yana bir şeyi yaşayamadığın zaman unutamıyorsun. Rakı olmadan da konuşulmuyor bu konular be :D Bu arada ziyaretin için teşekkür etmiş miydim :)

 2. okurken bi an düşünmek bile tüylerimi diken diken etti. hayır hayır bu olmamalı..benim sevgilim ya da daha sonra olacak sevgilim kimseyle evlenmemeli..bi yerde oturup beni beklesinler..istediğim zaman gel diim gelsinler:)

Yapılan Yorumlar
 1. En başından beri yapman gereken bu :) neticede sende başkasının üstüne senin tabirinle şifon çekeceği biriyle olacaksın o yüzden olaylara böyle yaklaşma, ihtimalleri hep gözönünde bulundurarak fazla acı çekmemeye alıştır kendini şeklinde bir tavsiyede bulunabilirim ki yaşadığın olaylar bu düşünceyi kafana yerleştirecek ve senin kişiliğinle birlikte bu düşünce tarzın şekillenecektir ;)

 2. Umut hocam bu başka bir kadın :D O yazıda yazan değil :) Ama tavsiyelerin ve desteğin için sonsuz teşekkür ederim, sana hiç hak vermiyorum desem yalan söylemiş olurum, çünkü sende haklısın bir yerde. Bu hayatta daha güçlü ve daha sağlam durmak gerekiyor. Ziyaretin için tekrar teşekkürler :)

 3. Reca ederim, bu kadar bilmiş bilmiş konuşmak hoşuma gitmiyor inanki keşke bunları böyle konuşacak kadar yaşamamış olsaydım yahu :)

 4. Ya da iyi ki yaşamışız yaşanması gerekiyormuş :) Dediğin gibi herkes yaşanmışlıklar üzerine konuşuyor :) Hepsi bir yana bir şeyi yaşayamadığın zaman unutamıyorsun. Rakı olmadan da konuşulmuyor bu konular be :D Bu arada ziyaretin için teşekkür etmiş miydim :)

 5. eski sevgilinin evlendiğini öğreniyor olman onun sana bir şekilde duyurma azmiyle ilintilidir, ve bunu yapmak isteyen bir sevgili için eskide kalmamışsındır…

  en kötüsüde nedir biliyor musun?

  sen bu evlilikte, hayali kadının gölgesinden hiç geçmeyecek hiç tükenmeyecek bir adam olarak kalacaksın birgün bu hayale arzu ettiğinde sen sifonu çoktan çekmiş üzerinide kokusu gitsn diye limon tablet atmış olacaksın….

 6. ilginç ya…
  eski sevgililer bile her zaman senin kalacak gibidir…
  haberin olur ne yaparsa, hala vardır senden taşıdığı bir şeyler…
  gitmezdim heralde düğününe… üzülürdüm de…

 7. okurken bi an düşünmek bile tüylerimi diken diken etti. hayır hayır bu olmamalı..benim sevgilim ya da daha sonra olacak sevgilim kimseyle evlenmemeli..bi yerde oturup beni beklesinler..istediğim zaman gel diim gelsinler:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir