Hayvanlar Alemi

Hayvanlar Alemi
0

Hayvanlar, can dostlarımız, en yakın arkadaşlarımız… Bu dünyayı güzel ve yaşanmaya değer kılan, aleme renk katan birbirinden güzel canlılar. Kedi, kuş, köpek, balık ya da başka bir canlı, hangi hayvanı seversek sevelim onlarla ilgili bu kadar az bilgi bulabilmemiz sizce de can sıkıcı değil miydi?

Hayvan türleriyle ilgili Türkçe kaynak bulmakta oldukça zorlanıyorduk. Hangi cins hayvanın ne gibi özellikleri olduğu ve bakımlarının nasıl gerçekleşebileceği üzerine bilgiler oldukça yetersiz ve  kısıtlıydı. Hatta birçok türle ilgili bir kelime bile bilgi bulanamıyordu. Neyse ki artık merak ettiğimiz canlılarla ilgili bilgilere ulaşmak çok daha kolay.HayvanlaSeverler bu noktada ülkemizdeki büyük bir boşluğu dolduruyor ve tüm hayvan cinsleri hakkında önemli bilgiler sunuyor.

Cennet Kuşu Hakında Bilgi

Mesela ben bir kuş sever olarak çok merak etmeme rağmen dünyanın en çok ilgi gören kuşlarından biri olan Cennet Kuşu hakkında hiçbir bilgiye ulaşamıyordum.  Bu site sayesinde artık muhteşem kur dansları ve eşi benzeri olmayan ötüşleri hakkında daha fazla fikir edinebilme şansım oldu.

Türkiye’nin En Büyük Hayvan Portalı

Hayvanseverlerin yeni buluşma adresi olmaya aday görünüyor. Bu gidişle Türkiye’nin en büyük hayvanlarla ilgili içerik ve bilgi portalı olması içten bile değil.  Sitede il il veteriner ve pet shopların adresleri, konumları, telefon bilgileri ve kliniklerde çalışan veteriner hekimlerin bilgilerinin yanı sıra farklı hayvan türleriyle ilgili geniş bir içerik de bulunuyor.

Sitede ayrıca satın alma sahiplen mottosuyla  ücretsiz sahiplendirme ilanları da bulunuyor.  Hayvanseverler diledikleri duyuruyu tamamen ücretsiz bir şekilde yapıyor ve binlerce hayvansevere sesini duyurma şansına sahip oluyor. Böylece hayvan sahiplenmek isteyen kişiler de gerçekten bakıma muhtaç olan can dostlara ulaşma fırsatını yakalıyor.

Tüm hayvan dostlarının bu siteyi mutlaka ziyaret etmelerini öneririm.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir