Velvas Profesyonel – Protez Tırnak, Kalıcı Oje ve İpek Kirpik Uygulamaları

Velvas Profesyonel – Protez Tırnak, Kalıcı Oje ve İpek Kirpik Uygulamaları
0

Protez tırnak, kalıcı oje ve ipek kirpik uygulamaları son zamanların en popüler kozmetik uygulamaları arasında yer almaktadır. Oldukça revaçta olan bu uygulamalar gün geçtikçe daha fazla kadın tarafından tercih edilmektedir.

Velvas Profesyonel kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli uzmanlarıyla protez tırnak, kalıcı oje ve ipek kirpik uygulamaları kusursuz bir şekilde uygulamaktadır.

Protez Tırnak Uygulaması Nedir?

Protez tırnak uygulaması kozmetik amaçlı yapılmasının yanı sıra çeşitli sağlık sorunları nedeniyle tırnaklarının görünümünden hoşnut olmayan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Bu uygulama ile hem tırnaklarınız hayal ettiğiniz gibi görünür hem de tırnaklarınızla her an ilgilenmek zorunda kalmazsınız.

Velvas Profesyonel’de uzman eller tarafından doğal tırnak yapınıza zarar vermeden gerçekleştiren uygulama jel tırnak tekniği ile yapılmaktadır.

Jel tırnak tekniği protez tırnak teknikleri arasında en iyi sonucu verir. Bu uygulamayla birlikte tırnaklarınız tam da istediğiniz gibi parlak ve göz alıcı bir görünüme kavuşur. Bu tekniğin bir diğer artısı ise tırnaklarınızda herhangi bir koku bırakmamasıdır.

Kalıcı Oje Uygulaması Nedir?

Tırnaklarınıza her gün oje sürmekten ya da sürekli ojenizi tazelemekten artık sıkıldıysanız kalıcı oje uygulaması tam size göre. Bu teknik sayesinde tırnaklarınız hiçbir yorgunluğa gerek kalmadan parlak, şık ve sağlıklı görünecek.

İpek Kirpik Uygulaması Nedir?

Kim dolgun, hacimli ve şık kirpiklere sahip olmak istemez ki? İpek kirpik uygulaması kirpiklerinizin daha hacimli ve belirgin görünmesini sağlamaktadır. Bu sayede bakışınız ve gözlerinizde çok daha çekici bir görünüme kavuşacaktır.

Velvas Profesyonel’de en kaliteli ürünlerle alanında deneyimli ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen ipek kirpik uygulaması sayesinde siz de kolaylıkla hayalinizdeki kirpiklere kavuşabilirsiniz.

Protez tırnak, kalıcı oje ve ipek kirpik uygulamaları için siz de gönül rahatlığıyla Velvas Profesyonel’e güvenebilirsiniz. Bilgi ve randevu almak için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://velvas.com/

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir