Çık Şu Sanal Dünyadan

Çık Şu Sanal Dünyadan
2

Soğuk ve izbe bir dünya internet. En ıssız sokakta bile olmayacak kadar tehlike var burada. Hareket yok, duygu yok, aşk yok.
Size sonsuzluğu vaadeden sonsuz bir karmaşa burası. Şehir çöplüklerinde ne kadar işinize yarayacak şey bulabilirseniz burada da o kadar bulabilirsiniz ancak. Ayağa kalkın, sokağa çıkın, hareket edin!

Sadece vücudunuzu değil, beyninizi de hareketsizleştirmek için kuruldu bu sistem.

Aradığınız şey hayatın ta kendisinden. Burada yalanlara avutmayın kendinizi.Dokunamadığınız, koklayamadığınız, tutamadığınız hiç bir şey sizin olamaz. Buranın size kafa karışıklığından ve hayal kırıklıklarından başka sunabileceği bir şey yok!

Sisteme kendinizi kullandırtmayın, siz sistemi kullanın.

İşinizi halledin ve kaçarcasına uzaklaşın buradan. Size sunabileceklerinden fazlasını aramayın.  Ve ne olursa olsun buraya inanmayın.

Zaman parayla satın alamayacağınız yegane şeydir. Aşkı bile satın alabilirsiniz yeri geldiğinde, inanın bana. Burada kaybettikleriniz ömrünüz boyunca pişmanlık duyacağınız anılardan başka bir şey olmayacak! Hiç kimse size bir saniye bile ayıramayacak.

Kaçın buradan sokaklara çıkın, orada sokun başınızı belaya gerekirse. Yıpratmayın daha fazla ruhunuzu ve kendinizi. Bir monitörün başında saçma sapan görüntülerin esiri olmayın.

Kaçın buradan kaçın, kurtarın kendinizi. Popunuz büyürken düşünme yetiniz küçülmesin.

Mutluluğu veya her neyse aradığınız gerçekten arayın!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. güzel yazi olmus.

    ama internette baya aliskanlik yapiyor. sigara icmek gibi. tamamen birakmak degilde , günde 1-5 saat girmek yeterli. fazlasi iyi degil.

  2. Sigaradan beter bu :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir